DOLAR32.8068
EURO35.1692
ALTIN2450.9
BIST10471.
Yusuf Cinkara Haber sayfa üstü

Osmaniye’de Spor Müsabakalarının Programı Belli Oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Osmaniye’de Spor Müsabakalarının Programı Belli Oldu
Abone ol
Haziran ayının ikinci haftası, Osmaniye’de spor tutkunları için dolu dolu geçecek. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu hafta gerçekleşecek spor müsabakalarının program listesini yayımladı.
Osmaniye haberleri

Haziran ayının ikinci haftası, Osmaniye’de spor tutkunları için dolu dolu geçecek. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu hafta gerçekleşecek spor müsabakalarının program listesini yayımladı.

İşte bu hafta sonunun ve önümüzdeki günlerin programı: 08 Haziran 2024 Cumartesi günü, Hasan Bey Tesisleri'nde U/13 kategorisinde altı futbol maçı oynanacak.

Saat 11:00'de Site Spor ve Önder Spor karşı karşıya gelirken, hemen ardından saat 12:30'da Mavi Şimşek Gücü, Endüstri Meslek Lisesi ile mücadele edecek.

09 Haziran 2024 Pazar günü, U/11 kategorisinde yapılacak beş futbol maçı ile Hasan Bey Tesisleri yine hareketli olacak.

Saat 11:00'de Öncü Spor ile Endüstri Meslek Lisesi Spor karşılaşmasıyla başlayacak olan gün, akşam saatlerine kadar sürecek maçlarla devam edecek.

Aynı gün, Kadirli Savrun Spor ile Anadolu Gençlik Spor saat 16:00'da kozlarını paylaşacak. 8-9 Haziran tarihleri arasında Tosyalı Spor Salonu'nda Yaza Merhaba Satranç Turnuvası düzenlenecek.

Tüm yaş gruplarına açık olan bu genel turnuva, satranç severlerin zekâlarını konuşturacakları bir platform sunacak.

Aynı tarihlerde, Hokey Sahası'nda U/16 kız ve erkek kategorilerinde 1. ve 2. lig hokey maçları oynanacak.

10 Haziran 2024 Pazartesi günü, spor severler için yine dolu dolu geçecek.

Hasan Bey Tesisleri'nde saat 16:00'da 7 Mart Kadirli Demir Spor ile Yeşilova Spor'un U/13 karşılaşması ile başlayan program, Tosyalı Spor Salonu'nda saat 19:00 ve 20:00'de yapılacak Kurumlararası Voleybol Turnuvası finalleri ile son bulacak.

Pazartesi günü ayrıca, Çok Amaçlı Spor Salonu'nda saat 14:00'te Üst Minik Boks İl Seçmesi gerçekleşecek.

Aynı gün Merkez Spor Salonu'nda sabah saat 09:30'da başlayacak Okul Sporları Futsal finali, küçükler erkek kategorisinde heyecan dolu anlar yaşatacak.

Gençler erkek kategorisinde yarı final ve final maçları ise 10-11 Haziran tarihlerinde yine Merkez Spor Salonu'nda oynanacak.

11 Haziran 2024 Salı günü, Hasan Bey Tesisleri'nde U/13 maçları devam edecek. Anadolu Gençlik Spor ve Akdeniz Spor saat 16:00'da, Mavi Şimşek Gücü ile Kadirli Savrun Spor ise saat 17:30'da sahaya çıkacak.

Aynı gün Toprakkale Gençler Birliği ve Karaçay Spor arasındaki mücadele saat 16:00'da Yüksel Uluğ Stadı'nda oynanacak.

12 Haziran 2024 Çarşamba günü ise, Hasan Bey Tesisleri'nde saat 16:00'da Endüstri Meslek Lisesi ve Önder Spor, saat 17:30'da ise Öncü Spor ve Site Spor U/13 kategorisinde karşı karşıya gelecek. 13 Haziran 2024 Perşembe günü, U/11 kategorisinde üç maç daha oynanacak.

Yeşilova Spor ve Osmaniye İdman Yurdu arasındaki maç saat 14:30'da, Düziçi Demir Spor ve Akdeniz Spor arasındaki maç ise saat 16:00'da başlayacak.

Günün son maçı, saat 17:30'da Mavi Şimşek Gücü ve Site Spor arasında gerçekleşecek.

14 Haziran 2024 Cuma günü ise Osmaniye Spor FK ve Kadirli Savrun Spor saat 16:00'da, Anadolu Gençlik Spor ve Öncü Spor ise saat 17:30'da Hasan Bey Tesisleri'nde mücadele edecek.

Anahtar Kelimeler:
  • 0
    SEVDİM
  • 1
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Tanınmış Koleksiyoner’e Önemli GörevÖnceki Haber

Tanınmış Koleksiyoner’e Önemli Görev

Atık Malzemelerden Tasarlanan Kıyafetlerle Defile BeğenildiSonraki Haber

Atık Malzemelerden Tasarlanan Kıyafetler...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar