![OKÜ Dış İlişkiler birimi’nden bilgilendirme toplantısı](https://www.haberosmaniye.com/images/haberler/2022/12/oku-dis-iliskiler-biriminden-bilgilendirme-toplantisi-1669980810.jpg)
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Dış ilişkiler birimi tarafından 2022-2023 Erasmus+ Bölüm koordinatörleri bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
![Osmaniye haberleri](https://www.haberosmaniye.com/images/reklamlar/2023/10/osmaniye-haberleri-1698236737.jpg)
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Dış ilişkiler birimi tarafından 2022-2023 Erasmus+ Bölüm koordinatörleri bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Bilgilendirme toplantısında Rektör Danışmanı ve Dış İlişkiler & Erasmus Kurum Koordinatörü, Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Erasmus+ KA131 Öğrenci – Öğrenim ve Staj Hareketliliği Bilgilendirmesi, KA171 Uluslararası Proje Hareketliliği, Erasmus+ Anlaşmaları ve Dashboard Tanıtımı, yeni faaliyetler ve değişiklikler; 2014-2020 dönemi ve 2021-2027 dönemi hakkında ayrıntılı bir sunum yaptı.
Sunumun son bölümünde Öğr. Gör. Funda Özbakır, Öğr. Gör. Göksel Coşkun ve Öğr. Gör. Gökberk Çapraz bölüm koordinatörlerinin sorularını cevaplandırdı.
Yorum Yazın