DOLAR13.7186
EURO15.5393
ALTIN786.53
BIST1910.8

İyi Parti’den Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İyi Parti’den Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret
Abone ol
İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç ve heyeti Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç ve heyeti Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

Kılıç’a, CGC Ali Türkmen salonundaki ziyaretine Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tülüce, il ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç ve yönetimine başarı diledi.

Pandemi sürecinin her sektörü olduğu gibi basın sektörünü de etkilediğini ifade eden Cihangir, bu anlamda planladıkları ziyaretlerinde geciktiğine dikkat çekti.

Basın mensuplarına vatandaşlardan ulaşan şikayetleri ve beklentileri anlatan Cihangir, kentte yaşanan hizmet aksaklıkları ve eksikliklerle ilgili siyasilere büyük görev düştüğünü aktardı.

Siyasilerin kent halkının sorunlarını gündeme getirmeleri ve çözüm önerileri sunması gerektiğini ifade eden Cihangir, “Siyasiler ve basın mensupları iç içe olmak zorundadır.

Bizler, özellikle yerel yönetimlerde yaşanan sorunların gündeme getirilmesinde muhalefetteki siyasi partilerin daha aktif rol almasını bekliyoruz.

Zira halkımız da bu anlamda yerelde siyasilerin aktif olmasını arzu ediyor. Kentte o kadar sorunlar ve eksiklikler, şikayetler var ki maalesef muhalefetteki siyasiler bunlara sessiz kalıyor.

Bu da yerel idarecilerin kentte her şeyin güllük gülistanlık olduğunu yanılgısına sebep oluyor.

Çünkü basın yoluyla sesini çıkartan, yanlışları anlatan siyasiler noktasında eksiklikler var. Bizler kentteki sorunları gündeme taşıyacak siyasilerin veya STK’ların açıklamalarını kamuoyuyla aktarma görevini yapıyoruz. Bu şehrin geleceğini düşünen herkesin yanındayız” şeklinde konuştu.

Basının seslenişinin dikkate alınması gerektiğini vurgulayan İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç, “Kent sorunlarının gündeme taşınması ve çözüm önerilerimiz için daha aktif bir rol üstleneceğiz.

Bu şehirde yaşayan siyasiler olarak bu bizim büyük bir sorumluluğumuzdur. Kent sorunu hepimizin sorunu olmalıdır” diye konuştu.

İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç, 81 il arasında Osmaniye teşkilatı olarak üye kayıtlarında ilk onun ilin içinde yer alan  iyi Partiye katılımların sürdüğünü kaydetti.

İYİ Parti Osmaniye İl Başkanlığı, yaptığı siyasi çalışmaların meyvesini almaya devam ettiği kaydeden Kılıç partilerine gösterilen teveccühten memnun olduğunu dile getirerek  Genel Başkan Meral Akşenir’in önümüzdeki günlerde Osmaniye’de bir ziyaret ve temaslarda bulacağını kaydetti.

Başkan Kılıç, İYİ Parti Osmaniye ailesi her geçen gün büyüdüğünü ifade etti. 

İYİ Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç “Bizimle beraber yol yürümek istedikleri için kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İYİ Parti olarak gümbür gümbür güçlenerek geliyoruz. Ürettiğimiz siyaset ile halkımızın gönlünde olmaya devam edeceğiz.

Cesurlar hareketine katılan, meşakkatli yolda bıkmadan yorulmadan yürüyecek olan yeni katılan dava arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Hayırlı olsun? şeklinde konuştu.

İyi Parti ailesi olarak her geçen gün çığ gibi büyüdüklerini ifade eden Osmaniye İyi Parti İl Başkanı Serat Kılıç “Genel başkanımız tüm illeri karış karış ilçe ilçe geziyoruz.  Bunu tüm sahada görüyoruz. 

Allah kısmet ederse bir tarihte Osmaniye’ye gelecek. Bizleri şereflendirecek onurlandıracak. Teşkilatımız sayesinde inşallah iyi partimizi çığ gibi büyümeyi sizlerin sayesinde teşkilatlarımızın sayesinde partimizi bir daha ileriye götüreceğiz Allah’ın izniyle.

81 il arasında Osmaniye teşkilatı olarak üye kayıtlarında ilk onun içine girdik. Tabiî ki burada tüm teşkilatlarımızın katkısı çok büyük. İnşallah önümüzdeki günlerde bu sıraları daha da üst seviyede çıkaracağız” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kas Yırtılmasının 6 Belirtisine Dikkat!Önceki Haber

Kas Yırtılmasının 6 Belirtisine Dikkat!

İşitme engelli öğrenciler, işaret diliyle Kur’an öğreniyorSonraki Haber

İşitme engelli öğrenciler, işaret diliyl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar